Korzyści z wzornictwa

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 28-02-2017, 22:00

Zaproszenie na konferencję

Już po raz 10. nowatorskie firmy MSP, m.in. z sektora medycznego, farmaceutycznego i kosmetycznego, mogą wziąć udział w międzynarodowej konferencji z cyklu „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce. Projektujemy dobrą formę”.

Celem spotkania organizowanego przez Urząd Patentowy RP jest pokazanie korzyści, jakie wynikają z zastosowania wzornictwa przemysłowego w rozwoju nowych przedsiębiorstw. Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że Polska zajmuje w Europie szóste miejsce wśród eksporterów kosmetyków. Rodzime firmy farmaceutyczne stanowią natomiast połowę innowacyjnych przedsiębiorstw w naszym kraju. Urząd Patentowy zapowiada, że podczas imprezy zostaną poruszone kwestie związane z projektowaniem zorientowanym na użytkownika oraz wykorzystaniem koncepcji design thinking w tworzeniu nowatorskich produktów i budowaniu wizerunku marki. Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby móc w niej uczestniczyć, należy wypełnić formularz rejestracyjny.

WAŻNA DATA

13-14.03

W tych dniach odbędzie się konferencja UP z cyklu „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce. Projektujemy dobrą formę”.

WIĘCEJ INFORMACJI

www.uprp.pl/rejestracja/ Menu45,767,29,index,pl/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu