Koszulka alternatywą dla siłowni

Grzegorz Marynowicz, mambiznes.pl
opublikowano: 23-06-2015, 00:00

101 NIEZWYKŁYCH POMYSŁÓW NA BIZNES: Niektórzy mężczyźni wylewają na siłowni siódme poty, żeby poprawić sylwetkę.

Praca nad własnym ciałem wymaga jednak czasu, dyscypliny i samozaparcia. Dla osób ze słomianym zapałem interesującą alternatywę przygotował Arshad Bhunnoo. Przedsiębiorca zaprojektował Funkybod — koszulkę, która imituje górne partie mięśni. Dzięki temu strojowi mężczyzna może zaprezentować rozbudowaną klatkę piersiową, szersze barki czy większy biceps bez przerzucania kilogramów żelaza na siłowni. Produkt daje efekt poprawy postawy, ale kształty są naturalne. — Sam pomysł na koszulkę narodził się na sali gimnastycznej, kiedy rozmyślałem na temat prostszych sposobów na poprawę figury — mówi pomysłodawca. Koszulka wyprodukowana jest ze specjalnego materiału, który dzięki mikrowłóknom pozwala ciału oddychać i daje poczucie komfortu. Tworzywo powoduje, że sztuczne mięśnie są realistyczne zarówno z wyglądu, jak i w dotyku. Zasada działania podobna jak w przypadku usztywnianego biustonosza dla kobiet. Niezależnie od tego, czy mężczyzna stoi, czy jest w ruchu — okrycie „zachowuje” się jak prawdziwe ciało. Koszulkę można prać w temperaturze nie wyższej niż 40° C, ale nie wolno jej prasować. Koszulka kosztuje 29,99 GBP. Przez pierwsze cztery miesiące sprzedano ich 8 tys.

ARC

— Największymi odbiorcami są Stany Zjednoczone. Prowadzimy także sprzedaż w całej Europie oraz w takich krajach, jak Chiny, Japonia, Australia, Indie, Rosja, Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Maroko i Izrael. Można powiedzieć, że jesteśmy obecni na całym świecie — mówi Arshad Bhunnoo. © Ⓟ

Tekst pochodzi z książki „101 niezwykłych pomysłów na biznes”. Więcej pomysłów na pb.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Grzegorz Marynowicz, mambiznes.pl

Polecane