Kowalski: Będzie kolejna tura rozmów z PiS

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 19-04-2006, 21:05

Po zakończeniu Rady Politycznej LPR Bogusław Kowalski powiedział, że jego zdaniem skład zespołu negocjacyjnego do prowadzenia dalszych rozmów z PiS w sprawie utworzenia koalicji pokazuje, że w LPR "jest dobra wola, żeby się dogadać".

Po zakończeniu Rady Politycznej LPR Bogusław Kowalski powiedział, że jego zdaniem skład zespołu negocjacyjnego do prowadzenia dalszych rozmów z PiS w sprawie utworzenia koalicji pokazuje, że w LPR "jest dobra wola, żeby się dogadać".  

"Działamy wspólnie z marszałkiem Markiem Kotlinowskim, pod nadzorem prezydium klubu, którego przewodniczącym jest poseł Roman Giertych" - dodał Kowalski, który razem z Kotlinowskim będzie dalej negocjował z PiS.

Kowalski wyjaśnił, że jeszcze w środę wieczorem będzie rozmawiał z szefem klubu PiS Przemysławem Gosiewskim. Zaproponuje mu harmonogram rozmów, aby w czwartek o godz. 10.00 spotkać się i rozpocząć kolejną turę negocjacji.  

Kowalski powiedział, że wszystko, co do tej pory wynegocjowała grupa posłów Ligi, która podjęła rozmowy z PiS, Rada Polityczna LPR przyjęła do wiadomości, bo to są rzeczy dobre - ale (zdaniem Rady - PAP) niewystarczające".

Jak dodał, Rada Polityczna przyjęła uchwałę, w której sformułowała dodatkowe postulaty programowe. Przyznał, że wiele z tych elementów zostało już zawartych w dotychczasowych uzgodnieniach, ale o kilku sprawach "jeszcze musimy porozmawiać" i zobaczyć "co jeszcze z postulatów programowych jest możliwe do zrealizowania". 

"Chcemy z Prawem i Sprawiedliwością i Samoobroną (...) rozpocząć kolejną turę rozmów, by te pozostałe rzeczy podogrywać i uszczegółowić" - wyjaśnił.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Kowalski: Będzie kolejna tura rozmów z PiS