Kowalski: Rząd zaprzestał realizacji programu

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 02-03-2006, 14:31

Wiceszef klubu LPR Bogusław Kowalski powiedział w czwartek dziennikarzom, że Ligę "bardzo niepokoi obecna sytuacja, która wskazuje na to, że rząd zaprzestał realizacji programu".  Jak powiedział Kowalski podczas brefingu prasowego w Sejmie, widać to na przykładzie "jednego z ważniejszych elementów programu rządu" - "Taniego państwa".

Wiceszef klubu LPR Bogusław Kowalski powiedział w czwartek dziennikarzom, że Ligę "bardzo niepokoi obecna sytuacja, która wskazuje na to, że rząd zaprzestał realizacji programu".  Jak powiedział Kowalski podczas brefingu prasowego w Sejmie, widać to na przykładzie "jednego z ważniejszych elementów programu rządu" - "Taniego państwa".

Według Ligi, nie jest on realizowany w wystarczającym stopniu. Jak ocenił, zamiast "taniego państwa" mamy "państwo drogie".

"Składamy wniosek do premiera (Kazimierza) Marcinkiewicza, aby na najbliższym posiedzeniu (Sejmu) w ramach informacji bieżącej poinformował o stanie realizacji programu +Tanie Państwo" - powiedział Kowalski. Liga chce też, aby premier wyjaśnił na co pójdą zwiększone w tym roku nakłady na administrację. Sejm zbiera się 8 marca.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane