KPT zaprasza aktywnych i przedsiębiorczych

  • DI
opublikowano: 04-04-2019, 22:00

Warsztaty, szkolenia, networking — to tylko niektóre wydarzenia, jakie w najbliższym czasie organizuje Krakowski Park Technologiczny.

Specjalna strefa ekonomiczna obejmująca gród Kraka poszerza ofertę spotkań dotyczących biznesu. W najbliższych tygodniach w Krakowskim Parku Technologicznym (KPT) odbędzie się kilka interesujących wydarzeń tego typu. 10 kwietnia to dzień najbliższego spotkania inicjatywy „Kraków Network”. Jej celem jest rozwój silnej grupy biznesowej złożonej z reprezentantów branży turystycznej.

Działania „Kraków Network” mają wpłynąćna zwiększenie liczby wydarzeń biznesowych realizowanych w stolicy Małopolski. Inicjatywa to również platforma wymiany doświadczeń, wiedzy i dobrych praktyk między uczestnikami spotkań. Wydarzenie ma formę networkingu. Natomiast 11 kwietnia w ramach „Brain Hours w pigułce” w KPT odbędzie się szkolenie „Błędy w analizie danych, które mogą Cię słono kosztować. Również dosłownie”.

Organizatorzy zapowiadają je jako „energetyczny, merytoryczny speech” specjalnego gościa — Janiny Daily, eksperta w dziedzinie marketingu, statystyki i social mediów. Szkolenie jest bezpłatne. Dwa tygodnie później, 25 kwietnia, KPT organizuje warsztaty „Startup Grind:

Pozytywna strona porażki, czyli lekcje wyciągnięte z upadku”. Podczas nich będzie mowa o przedsiębiorcach i wizjonerach, którzy przeżywali olbrzymie porażki i rozczarowania, które jednak potrafili później wykorzystać do zbudowania swojego sukcesu. Wydarzenie jest biletowane. Natomiast 26 i 27 kwietnia odbędą się warsztaty „Technologie w grach”.

To pierwsze zajęcia nowego sezonu Digital Dragons Academy — cyklu prelekcji prowadzonych przez specjalistów z branży gier. Najbliższe zajęcia przeznaczone są dla studentów i osób zainteresowanych podjęciem pracy w tym sektorze, a także doświadczonych twórców chcących pogłębić i usystematyzować wiedzę z tej dziedziny.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy