Kraj Środka zaprasza przedsiębiorców z UE

MBE
opublikowano: 30-04-2012, 00:00

Po raz siódmy biznes z Chin i Unii Europejskiej spotka się na wspólnym forum. Tym razem motywem przewodnim będzie technologia.

We wrześniu (17.-20.09) w chińskim mieście Chengdu, stolicy prowincji Sychan, odbędzie się Forum Biznesu i Współpracy Technologicznej UE — Chiny. Na wydarzenie zaprasza Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Można ubiegać się o dofinansowanie kosztów udziału w ramach pomocy de minimis udzielanej przez Ministerstwo Gospodarki.

Tegoroczne forum odbywa się pod hasłem „Technologia i transfer technologiczny w UE i Chinach” i będzie dotyczyć głównie sektorów: biofarmaceutycznego, ochrony środowiska, nowej energii oraz IT. Wezmą w nim udział eksperci, naukowcy, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele administracji rządowej z UE i Chin.

Podzielą się najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i doświadczeniami z poszczególnych branż. Jednym z najważniejszych momentów forum będą spotkania B2B. Są one dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców, instytutów badawczych oraz administracji publicznej. W poprzednich sześciu edycjach forum odbyło się ponad 10 tys. tego typu spotkań. Ponad 30 proc. z nich zakończyło się podpisaniem umowy.

Podczas targów zorganizowane zostaną również wizyty studyjne w miejscowych firmach oraz parkach technologicznych, które mają umożliwić uczestnikom zdobycie wiedzy na temat lokalnego środowiska biznesowego.

Uczestnictwo w forum kosztuje 100 EUR od osoby, za tę kwotę uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w spotkaniach B2B, wizytach studyjnych, otrzymuje pomoc tłumacza angielsko-chińskiego, wyżywienie oraz katalog firm uczestniczących w forum i pakiet informacyjny. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: www.een.org.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Kraj Środka zaprasza przedsiębiorców z UE