Kredyt Bank szkoli

19-04-2012, 00:00

Kredyt Bank ruszył z kolejną edycją Akademii Przedsiębiorcy. W poprzednich udział wzięło już 8 tys. osób.

Innowacyjność, strategie zwycięstw, zarządzanie personelem oraz zarządzanie ryzykiem rynkowym i należnościami w firmie — to tematy, które będą poruszane w czasie akcji Akademia Przedsiębiorcy, realizowanej przez Kredyt Bank.

W sumie w IV edycji odbędzie się 36 spotkań w całej Polsce. Cykl rozpoczął się całodniowym szkoleniem z udziałem Briana Tracy, lidera biznesu, który uczył, jak zarządzać firmą w czasie wyzwań.

Organizatorzy zapewniają, że Akademie Przedsiębiorcy dają zaproszonym firmom możliwość zdobycia wiedzy, pogłębienia jej, wysłuchania prelegentów, którzy „na gorąco” doradzają i wyjaśniają zawiłości związane z prowadzeniem własnego biznesu.

Spotkania są również dla przedsiębiorców platformą wymiany doświadczeń. Dotychczas odbyło się 140 spotkań, w których wzięło udział ponad 8 tys. przedsiębiorców. Harmonogram spotkań dostępny jest na www. akademia-przedsiebiorcy.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Kredyt Bank szkoli