Kredyt Inkaso chce pożyczyć 30 mln zł

Zatoński Kamil
opublikowano: 11-03-2018, 22:00

Do 22 marca potrwają zapisy na 4-letnie obligacje serii PA02 spółki windykacyjnej Kredyt Inkaso.

Proponowane oprocentowanie to 5,6 proc. w skali roku w pierwszym okresie odsetkowym (pół roku), później dochód będzie zmienny i zależny od stawki WIBOR6M powiększonej o marżę w wysokości 3,7 pkt. proc. w skali roku. Minimalna wartość zapisu to 1 tys. zł, a łączna wartość oferty to 30 mln zł.

— Chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona inwestorów, dlatego zbudowaliśmy konsorcjum dystrybucyjne składające się z sześciu instytucji. Dodatkowo podnieśliśmy oprocentowanie względem poprzedniej emisji — mówi Jarosław Orlikowski, p.o. prezes Kredyt Inkaso. Funkcję oferującego w ramach emisji obligacji serii PA02 pełni Ipopema Securities. Zapisy będzie można składać u oferującego oraz w Expander Advisors, DM BOŚ, DM Michael/Strom, DM Noble Securities, BM Alior Bank. Przydział papierów dłużnych planowany jest 26 marca. Kredyt Inkaso zamierza także ubiegać się o wprowadzenie walorów do obrotu na rynku Catalyst. W przypadku nadsubskrypcji papiery dłużne zostaną przydzielone zgodnie z zasadą proporcjonalnej redukcji zapisów.© Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Zatoński Kamil

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Kredyt Inkaso chce pożyczyć 30 mln zł