Kruszwica cieszy inwestorów

Dariusz Karolak
opublikowano: 15-05-2001, 00:00

Kruszwica cieszy inwestorów

Kruszwica realizuje scenariusz z komentarza z 11 V. Punktem zwrotnym okazał się szeroki młot z cieniem, którego dolna krawędź wyznaczyła historyczne minimum. Teraz kurs kieruje się w stronę dziennej (6) i tygodniowej średniej VAMA10 (6,15), których pokonanie byłoby wstępem do prób powrotu ponad długoterminową linię wsparcia (6,4), która po przełamaniu w lutym stała się silnym oporem. Szybkie oscylatory z wyjątkiem CCI zmieniły kierunek na wzrostowy powyżej poziomu równowagi. Więcej można będzie powiedzieć po teście średnich.

Z uwagi na fakt, że WIG-spożywczy jest jedynym indeksem, który od połowy marca ciągle rośnie (wczoraj ustanowił 3-miesięczne maksimum) szanse na pomyślny dla akcjonariuszy Kruszwicy bieg wydarzeń są spore. Ważnym argumentem za dalszą poprawą notowań są bardzo dobre wyniki za I kw.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Kruszwica cieszy inwestorów