Kruszwica rezygnuje z Kamy

Robert Kurowski
16-02-2004, 00:00

Na początku lutego akcje Kruszwicy odczuły silny impuls wzrostowy, co w dużej mierze wywołane zostało informacjami o sprzedaży udziałów w spółce Ewico. W konsekwencji Kruszwica nie będzie bezpośrednio zaangażowana w proces przejmowania upadłej firmy Kama Foods. Właśnie w tym celu powołała z firmą Olvit spółkę Ewico.

Kurs Kruszwicy od drugiej połowy 2003 r. znajduje się szerokim trendzie horyzontalnym o zakresie 9 zł (25-34 zł). W ostatnich tygodniach wahania kursu uległy zawężeniu do 28-30 zł. Wydarzenia ostatnich sesji wskazują, że kurs posiada potencjał wzrostu ponad 35 zł. Obecnie jednak nastąpił ruch powrotny, który zniwelował już około 50 proc. zwyżki z bieżącego miesiąca. Rosnące z trendem obroty oraz chwilowe wejście RSI14 do strefy wykupienia wskazują, że możliwość kontynuacji zwyżki pozostaje sprawą otwartą.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Robert Kurowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Kruszwica rezygnuje z Kamy