Kuchciński: w debacie remis ze wskazaniem na premiera

PAP
13-10-2007, 16:52

Przewodniczący klubu parlamentarnego PiS Marek Kuchciński ocenił w sobotę na konferencji prasowej w Medyce (Podkarpackie), że  debata między Donaldem Tuskiem a premierem była remisowa, "ale ze wskazaniem na  Jarosława Kaczyńskiego, biorąc pod uwagę merytoryczny charakter dyskusji".

"Tusk nie utrzymał normy dobrej rozmowy na argumenty i nieużywania tego, co robił prawie że bez przerwy, pewnych wycieczek, zaczepek, a także nieuprzejmych słów" - uważa Kuchciński.

Jego zdaniem, publiczność, która brała udział w debacie, zachowywała się niewłaściwie, co psuło atmosferę rozmowy. "Jestem rozczarowany postawą pana Tuska i jego zwolenników podczas tej rozmowy. Ci tzw. kibice pana Tuska obniżyli poziom i tym samym rangę tej debaty. Tym samym ta debata nie stała się merytoryczna, jak oczekiwaliśmy, tylko debatą pewnych haseł, taką debatą uliczną. Za co winę i odpowiedzialność ponoszą kibice pana Tuska i sam pan Tusk" - powiedział Kuchciński.

Lider PiS na Podkarpaciu stwierdził, że spodziewał się bardziej merytorycznej debaty. "Drapieżność ze strony pana Tuska powodowała obniżenie rangi i jakości tej debaty; szkoda" - dodał Kuchciński.(PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Kuchciński: w debacie remis ze wskazaniem na premiera