…kupowanie energii elektrycznej jest dziś dużo prostsze niż dotychczas?

Materiał partnera cyklu
opublikowano: 20-06-2012, 00:00

Czy wiesz, że…

Oprócz tego, że sam mo- żesz wybrać, jaką porcję energii jest w stanie zużyć twoja firma w danym okresie, to masz także wiele możliwości złożenia zamówienia i podpisania umowy z Energą.

Jeśli cenisz kontakt osobisty z ludźmi, nie ma problemu — możesz odwiedzić jedno z naszych Biur Obsługi Klienta i wspólnie z doradcą znaleźć rozwiązanie najbardziej optymalne dla Twojego biznesu. Jeżeli zależy ci na szybkim zamówieniu oferty bez wychodzeniaz domu, skorzystaj z formularza na www.energa. pl. Wypełnienie go zajmie tylko kilka minut. Nasi konsultanci przeanalizują twoje dane i skontaktują się z tobą, by przedstawić najlepszą dla Ciebie ofertę.

Jedną z nich jest Paczka Energii, która gwarantuje, że za niższą cenę kupisz konkretną ilość prądu — wybraną przez Ciebie. Po wykorzystaniu zamówionej porcji energii możesz nabyć nową paczkę lub nadal kupować prąd w promocyjnej cenie. Nie ma znaczenia, czy jesteś obecnym klientem Energi, czy dopiero chciałbyś nim zostać. Paczkę energii stworzyliśmy po to, by mali i średni przedsiębiorcy mogli kupować prąd w rozsądnych cenach i w przyjaznych dla nich warunkach.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera cyklu

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy