Kurs Prochemu nadal rośnie

Dariusz Karolak
opublikowano: 27-07-2001, 00:00

Kurs Prochemu nadal rośnie

W ślady Apatora, Lentexu, Ganta, Elbudowy, Polfy Kutno, Relpolu poszła spółka notowana w systemie 2 fixingów. Brawo. Skoro rynek ogłupiał, a sytuacja finansowa spółki na to pozwala, należy skupować z rynku akcje do umorzenia, premiując wiernych inwestorów wzrostem przyszłego zysku przypadającego na akcję, EPS. Bieżący tydzień jest trzecim, w którym kurs utrzymuje się powyżej tygodniowej średniej VAMA10, co nie udało się Prochemowi od IV’00 i świadczy o jakościowej zmianie jaka dzieje się na tym rynku.

Od połowy czerwca rynkiem rządzi trend wzrostowy, co potwierdzają zgodnie wskaźniki. Jego siła systematycznie się wzmacnia. Zasięg wzrostów jaki wynika z górnego wybicia z odwróconej formacji r-g-r wynosi 6,5 zł.. Po drodze silnie może oporować dno z X’00 5,2. Wsparcie zapewnia linia szyi ww. formacji przy 4,65.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Kurs Prochemu nadal rośnie