Kursy dla pracowników 50+

SACH
opublikowano: 01-08-2012, 00:00

PROJEKT

1250 pracowników małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, którzy mają ponad 50 lat, zostanie bezpłatnie przeszkolonych w ramach najnowszego programu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Projekt szkoleniowo-doradczy pod nazwą „Aktywny emeryt” będzie realizowany w województwach małopolskim, śląskim i podkarpackim do grudnia przyszłego roku. W jego ramach prowadzone będą szkolenia z kompetencji miękkich, m.in. pracy zespołowej, planowania i organizacji oraz networkingu. Uczestnicy zajęć nauczą się też rozwiązywania problemów i przystosowania się do zmieniających się warunków pracy. Projekt ma na celu utrzymanie aktywności zawodowej pracowników powyżej 50. roku życia przez podniesienie ich wiedzy i świadomości na temat korzyści z pozostawania aktywnym na rynku pracy. Szczegóły dotyczące nowej usługi można znaleźć na stronie www.50plus.parp. gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu