Kwartalny zysk CME jest wyższy niż oczekiwano

(Marek Druś)
24-10-2006, 14:45

Chicago Mercantile Exchange Holdings (CME), właściciel największego amerykańskiego rynku kontraktów terminowych poinformował, że jego zysk wzrósł w III kwartale o 34 proc. do 103,8 mln USD. Wynik jest wyższy od prognozowanego przez analityków. Przychody netto, które wzrosły o 22 proc. do 274,7 mln USD, okazały się jednak o niespełna 8 mln USD niższe od prognoz rynkowych.

Chicago Mercantile Exchange Holdings (CME), właściciel największego amerykańskiego rynku kontraktów terminowych poinformował, że jego zysk wzrósł w III kwartale o 34 proc. do 103,8 mln USD. Wynik jest wyższy od prognozowanego przez analityków. Przychody netto, które wzrosły o 22 proc. do 274,7 mln USD, okazały się jednak o niespełna 8 mln USD niższe od prognoz rynkowych. Tydzień temu CME ogłosiła zamiar przejęcia Chicago Board of Trade i stworzenia największego na świecie rynku derywatów.

MD, AP

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Kwartalny zysk CME jest wyższy niż oczekiwano