Kwietniowe przetargi w bydgoskim oddziale AMW. Agencja sprzedaje mieszkania w Leźnicy Wielkiej i Łasku

komunikat partnera
opublikowano: 12-04-2022, 14:32
aktualizacja: 12-04-2022, 14:34

Pod koniec kwietnia bydgoski oddział Agencja Mienia Wojskowego ruszy z kolejnymi przetargami na sprzedaż mieszkań w Leźnicy Wielkiej i Łasku . Na nowych właścicieli czeka łącznie 16 lokali o pow. od 45 m2 do 83 m2. Ceny wywoławcze zaczynają się od 100 tys. zł. Zyski z tych transakcji AMW przeznaczy na budowę mieszkań dla żołnierzy.

25 kwietnia br. Oddział Regionalny AMW w Bydgoszczy rozstrzygnie przetargi na sprzedaż 16 mieszkań położonych w Leźnicy Wielkiej oraz jednego mieszkania w Łasku. Oferowane lokale mieszkalne mają od dwóch do czterech pokoi. Mieszkania znajdują się na parterze oraz I, II, III i IV piętrze. Do każdego z nich przynależy piwnica, a część z nich wyposażona jest również w balkony. Ceny wywoławcze wahają się od 100 tys. do 250 tys. zł.

Największy, 83-metrowy lokal położony jest w Leźnicy Wielkiej Osiedle na trzecim piętrze. Składa się z czterech pokoi, w tym ze słonecznego prawie 25-metrowego salonu; a także kuchni, przedpokoju, łazienki oraz WC. Lokal ma również balkon. Żeby zostać jego właścicielem trzeba będzie zaoferować co najmniej 200 tys. zł.

Najmniejsze z wystawionych mieszkań, również zlokalizowane w Leźnicy wyceniono na 100 tys. zł. Zwycięzca przetargu będzie miał do dyspozycji dwa pokoje położone na parterze w bloku nr 7.

Mieszkania usytuowane są na osiedlu, gdzie zadbano parkingi oraz przestrzeń dla mieszkańców. Na miejscu znajduje się skwer z fontanną oraz dużym placem zabaw dla dzieci. W pobliżu zlokalizowane są punkty usługowo-handlowe: sklepy spożywczo-przemysłowe, apteka, poczta, przedszkole oraz restauracja. Komunikację zapewnia linia autobusowa.

Ciekawą propozycją jest również lokal w Łasku przy ul. Kosynierów 1. To niespełna 60-metrowe mieszkanie z balkonem oraz przynależną piwnicą o powierzchni 3,60 m2. Budynek wielorodzinny, w którym znajduje się mieszkanie, położony jest wśród zieleni, nieopodal centrum miasta. W jego bliskim sąsiedztwie znajdują się budynki użyteczności publicznej, obiekty oświatowe, kultu religijnego i sieć handlowo-usługowa. Cena wywoławcza za lokal przy ul. Kosynierów wynosi 250 tys. zł.

Oferowane przez Agencję Mienia Wojskowego mieszkania mają uregulowaną sytuację prawną: są wolne od długów i roszczeń na rzecz osób trzecich.

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% wartości ceny wywoławczej do 19 kwietnia br. W przypadku wygranej wpłacone zabezpieczenie zostaje zaliczone na poczet ceny sprzedaży. Jeśli mieszkania nie uda się wylicytować – wadium wraca do właściciela.

Przetargi rozpoczną się 25 kwietnia 2022 r. od godz. 10:00 w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163 a. Szczegółowe informacje dotyczące przetargów oraz poszczególnych nieruchomości dostępne są na stronie www.amw.com.pl w zakładce „Nieruchomości”.

Zyski ze sprzedaży lokali Agencja Mienia Wojskowego przeznaczy na budowę nowych mieszkań dla żołnierzy zawodowych.

Dodatkowych informacji udzielają:

Agata Atamańska-Pyrc Specjalista Działu ds. Marketingu i PR Oddział Regionalny AMW w Bydgoszczy e-mail: [email protected] tel. 52 52 57 847

Małgorzata Weber rzecznik prasowy AMW tel. (22) 314 99 78 kom. 695 695 600 e-mail: [email protected]

www.amw.com.pl

www.wtwoichrekach.amw.com.pl

www.sklep.amw.com.pl

www.facebook.com/agencja.mienia.wojskowego/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane