Legendarny ThinkPad powraca w ultralekkiej wersji

  • Materiał partnera
opublikowano: 26-03-2018, 16:20
aktualizacja: 26-03-2018, 16:25

Cieszący się ogromną popularnością ThinkPad powraca, jako najmniejszy biznesowy Ultrabook™. Czym charakteryzuje się Lenovo X1 Carbon 5Gen? Dlaczego jest najlepszym narzędziem biznesowym?

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5Gen — idealny laptop biznesowy

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5Gen
Wyświetl galerię [1/4]

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5Gen

Obudowa z wytrzymałego włókna węglowego. 14–calowa matryca Quad–HD, umieszczona w 13–calowej obudowie. Jedyne 16 mm grubości i 1,13 kg wagi. Odporność na rozlane ciecze, upuszczenia, uderzenia, znaczne skoki i spadki temperatur — przetestowane podczas ponad 200 testów wytrzymałości i pod kątem 12 wymagań normy wojskowej. Podświetlana, niezwykle precyzyjna i odporna na zalanie klawiatura. Do 15 godzin pracy baterii i technologia szybkiego ładowania RapidCharge, pozwalająca uzupełnić do 80% pojemności baterii w ciągu mniej niż 1 godziny, Błyskawiczny Thunderbolt™3 i gwarancja OnSite. Zabezpieczenia dla biznesu — TPM, czytnik linii papilarnych, Windows Hello. To tylko niektóre z cech charakterystycznych dla Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5Gen.

Błyskawiczny transfer danych

Technologia Intel® Thunderbolt™3, jakiej użyto w Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5Gen pozwala — za pomocą złącza USB–C, osiągającego prędkość 40 Gb/s — osiągać czterokrotnie szybszą transmisję danych oraz dwukrotnie większą przepustowość sygnału wideo. To niezwykle ważne, zwłaszcza, by laptop ma być wykorzystywany w celach biznesowych. Przesyłanie danych z urządzeń dodatkowych czy korzystanie z dysków zewnętrznych jeszcze nigdy nie było aż tak szybkie, a możliwość prowadzenia zdalnych rozmów, webinarów czy innego typu transmisji wideo, tak bezawaryjne i przyjemne. Możliwość podłączenie za pośrednictwem stacji dokującej Thunderbolt Dock nawet dwóch monitorów o rozdzielczości 4K, to kolejny powód przemawiający za tym, że dla biznesu Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5Gen nie ma sobie równych.

Gwarancja OnSite

Moment, w którym komputer zaczyna szwankować i czas się z nim pożegnać na krótszą lub dłuższą chwilę, by oddać go do serwisu, jest niezwykle stresujący i irytujący. Działania gwarancyjne zwykle się przedłużają, a my nie mamy pewności, czy nie utraciliśmy żadnych ważnych lub poufnych danych. Z gwarancją OnSite, nawet przejściowe problemy wydają się być nieodczuwalne, bowiem to nie my musimy odwozić sprzęt do serwisu, ale to w miejsce wskazane przez nas przyjeżdża odpowiedni specjalista, który często jest w stanie przywrócić Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5Gen do dalszej pracy od ręki. Dzięki takiej usłudze nie tracimy czasu na dojazdy, ani energii na stres i możemy zająć się swoimi obowiązkami, jakby sytuacja awaryjna nie miała miejsca.

Sprawdzona wytrzymałość

Komu z nas nie przydarzyło się, zupełnie niechcący, rozlać czegoś na klawiaturę laptopa? Komu notebook nie wysmyknął się niepostrzeżenie z rąk, uderzając przy tym o ziemię? Kto z nas nie nosi ze sobą laptopa w upały i mrozy? Wszystkie te sytuacje również wywołują stres, ponieważ nie wiemy, czy dane zapisane na komputerze są bezpieczne, czy damy radę jeszcze uruchomić sprzęt. Gdy notebook służy nam do celów biznesowych, każdy upadek czy zalanie przeżywamy z jeszcze większą złością. Na szczęście Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5Gen został przetestowany ponad 200 razy, pod kątem 12 wymagań wojskowej normy. Każdy z testów wypadł pozytywnie, dzięki czemu, wybierając ultralekkiego i ultrawytrzymałego ThinkPada, masz pewność, że będzie Ci służył doskonale w sprawach zawodowych. Zarówno w biurze, jak i podczas delegacji, lub wręcz na poligonie, co prezentuje następujący materiał filmowy

Gdzie kupić Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5Gen?

Laptopa Lenovo X1 Carbon 5Gen warto nabyć w autoryzowanym punkcie sprzedaży, bowiem tylko wtedy mamy pewność, że kupiliśmy oryginalny sprzęt, na który wystawiono nam pełnowartościową gwarancję, honorowaną przez producenta. O ile obejrzeć sprzęt na żywo można w sklepie stacjonarnym, o tyle samej transakcji warto dokonać w sklepie internetowym, gdzie ceny najczęściej są znacznie niższe. W dodatku, korzystając z ofert autoryzowanych partnerów Lenovo, takich, jak Delkom, możliwa jest często zmiana w konfiguracji sprzętowej — np. rozbudowa pamięci RAM. Atrakcyjna cena, dostosowanie laptopa do indywidualnych potrzeb czy wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza dostawcy są gwarancją udanej transakcji. Chcąc skorzystać z propozycji firmy Delkom, warto zakupić Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5Gen w sklepie internetowym, pod adresem www.delkom.pl/Lenovo-X1-Carbon-5Gen.html. Dużym udogodnieniem jest tutaj też fakt, iż sklep oprócz standardowego 14-dniowego terminu na dokonanie zwrotu towaru bez podania przyczyny dla klientów będących konsumentem, umożliwia tę samą opcję również w przypadku, gdy towar zakupiony został na fakturę - mamy na to 10 dni.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu