Lenovo Partnerem Generalnym SAP Forum 2016 Reimagine Business for the Digital Economy

Materiał partnera
opublikowano: 09-05-2016, 13:39

12-13 kwietnia 2016 r w Warszawie odbyła się tegoroczna edycja SAP Forum 2016. Niewątpliwie, SAP Forum to inspirujące spotkania liderów biznesu, prezentacje ekspertów, dyskusje i wymiana poglądów a także sesje networkingowe.

Tematyka konferencji koncentrowała się wokół przeobrażeń biznesu w stronę gospodarki cyfrowej. Odpowiada to nowej strategii SAP zgodnej z przewidywaniami analityków, według których cyfryzacja będzie miała istotny wpływ na działalność biznesową w ciągu najbliższych 3-5 lat i ma doprowadzić do ograniczenia barier, uproszczenia sposobu działania firm i zmiany drogi interakcji firm z klientami.

Firma SAP we współpracy z Lenovo wdraża nową strategię, której celem jest uświadomienie klientów, że cyfryzacja jest nie tylko siłą napędową zmian, ale również okazją do modyfikacji procesów, a nawet modeli biznesowych. Zarówno SAP jak i Lenovo są gotowe na tę falę zmian i innowacji, wraz z kompleksowym pakietem rozwiązań wspieranym przez platformę SAP HANA.

Prezentacje Lenovo pod hasłem „Technologia, jako paliwo dla procesu transformacji cyfrowej” poprowadziła Irene Hopf (Global Thought Leader for SAP Solutions), która kieruje Globalnym Centrum Kompetencyjnym dla rozwiązań SAP w firmie Lenovo. Rozwiązanie Lenovo System x for SAP HANA wyposażone w technologię X6 i procesory Intel Xeon E7, oferuje wyjątkowe możliwości obsługi aplikacji SAP HANA, dając wgląd w krytyczne procesy przedsiębiorstwa w czasie rzeczywistym. Co więcej, serwery Lenovo System x generacji X6 integrujące sprzęt, oprogramowanie i innowacyjne technologie pamięci w ramach architektury najnowszej generacji Enterprise XArchitecture™, dzięki czemu aplikacja SAP HANA działa wydajniej, co prowadzi do znaczącej optymalizacji kosztów.

Dodatkowe informacje: http://shop.lenovo.com/pl/pl/promo/saphana/

O firmie Lenovo:

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) — firma z globalnej listy Fortune 500 o obrotach sięgających 46 miliardów USD — jest liderem w dziedzinie innowacyjnych technologii dla użytkowników indywidualnych i biznesowych oraz dla dużych przedsiębiorstw. Nasza oferta bezpiecznych produktów i usług o wysokiej jakości obejmuje komputery osobiste (w tym legendarną markę Think i urządzenia YOGA działające w różnych trybach), stacje robocze, serwery, pamięć masową, inteligentne telewizory, a także produkty mobilne, takie jak smartfony (w tym marki Moto), tablety i aplikacje.

Zapraszamy do dołączenia do nas w serwisie LinkedIn, obserwowania nas na Facebooku lub Twitterze (@Lenovo) oraz wizyty w witrynie internetowej www.lenovo.com.

Kontakt dla mediów: Anna Koper Agencja 21 anna.koper@agencja21.pl Tel: 22 511 13 85

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy