Lepper: Będę rozmawiał o sytuacji w rolnictwie z ZZRR "Solidarni"

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 26-06-2006, 17:55

Przygotowanie do żniw, rynek biopaliw i sytuacja na rynku cukru mają być tematami piątkowego spotkania wicepremiera, ministra rolnictwa Andrzeja Leppera z delegacją Związku Zawodowego Rolników Rzeczpospolitej "Solidarni" (ZZRR) z prezesem Marianem Zagórnym.

Przygotowanie do żniw, rynek biopaliw i sytuacja na rynku cukru mają być tematami piątkowego spotkania wicepremiera, ministra rolnictwa Andrzeja Leppera z delegacją Związku Zawodowego Rolników Rzeczpospolitej "Solidarni" (ZZRR) z prezesem Marianem Zagórnym.

"Dzisiaj ustaliliśmy, że spotkamy się w piątek i będziemy rozmawiać o sytuacji w rolnictwie oraz o żniwach, biopaliwach i cukrze. Marian Zagórny chce porozmawiać w szerszym gronie, dlatego ustaliliśmy spotkanie na 30 czerwca" - powiedział w poniedziałek PAP wicepremier Lepper.

Minister rolnictwa potwierdził w rozmowie z PAP, że doszło do umówionego na poniedziałek spotkania z przewodniczącym związku Marianem Zagórnym.

W komunikacie przesłanym w poniedziałek PAP przez biuro prasowe resortu, o rozmowach ministra rolnictwa ze związkowcami podkreślono, że "w trakcie spotkania nie były poruszane kwestie polityczne, które w jakikolwiek sposób dotyczyły funkcjonowania koalicji".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Lepper: Będę rozmawiał o sytuacji w rolnictwie z ZZRR "Solidarni"