Lepper: nikt nie chciał wyborów; zamieszanie - niepotrzebne

Polska Agencja Prasowa SA
14-02-2006, 06:58

Nikt nie chciał przyspieszonych wyborów. Samoobrona też była im przeciwna. Zamieszanie z ogłoszeniem decyzji prezydenta była całkowicie niezrozumiałe i niepotrzebne  powiedział PAP przewodniczący Samoobrony Andrzej Lepper.

Nikt nie chciał przyspieszonych wyborów. Samoobrona też była im przeciwna. Zamieszanie z ogłoszeniem decyzji prezydenta była całkowicie niezrozumiałe i niepotrzebne  powiedział PAP przewodniczący Samoobrony Andrzej Lepper. 

    W poniedziałek w wieczornym orędziu, prezydent Lech Kaczyński poinformował, że nie widzi przesłanek do skrócenia kadencji parlamentu. 

    "Samoobrona jest partią odpowiedzialną za kraj i społeczeństwo. Zawsze podkreślaliśmy, że przedterminowe wybory to ostateczność. Dlatego decyzję prezydenta przyjmujemy ze zrozumieniem" - podkreślił Lepper.

    Szef Samoobrony przyznał jednocześnie, że nie rozumie,  dlaczego prezydent decyzję ogłosił dopiero w poniedziałek, i, że była ona poprzedzona - jak to określił - totalnym zamieszaniem. "To była naprawdę dziwna sytuacja, mam nadzieję, że się nie powtórzy" - zaznaczył.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Lepper: nikt nie chciał wyborów; zamieszanie - niepotrzebne