Lepper: PiS chce jak najszybciej rekonstrukcji rządu

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 19-04-2006, 13:11

Zdaniem szefa Samoobrony Andrzeja Leppera, "PiS chce jak najszybciej doprowadzić do tego, aby była głęboka rekonstrukcja rządu i wejście naszej partii i jeszcze innej do rządu".

Zdaniem szefa Samoobrony Andrzeja Leppera, "PiS chce jak najszybciej doprowadzić do tego, aby była głęboka rekonstrukcja rządu i wejście naszej partii i jeszcze innej do rządu".

    "Intencje są takie i propozycje, żeby nastąpiło to jak najszybciej, nawet jeszcze w tym tygodniu, jeżeli będzieprzygotowana taka większość w parlamencie, która będzie gwarantowała nam to, że nie będziemy musieli chodzić od klubu do klubu i prosić o głosy" - powiedział Lepper na środowej konferencji prasowej w Sejmie. Jak dodał, w środę rano spotkał się z szefem klubu PiS Przemysławem Gosiewskim.

    Dziennikarze pytali o apel lidera PO Jana Rokity o niedopuszczanie Leppera do rządu.

    "Rokita z bólu, z żalu, że nie jest premierem z Krakowa już  nie wie, co mówi" - ocenił lider Samoobrony. Według niego, Rokita jest "coraz mniej autorytetem dla społeczeństwa, a jego żal i ból, że nie jest premierem staje się śmieszny".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Lepper: PiS chce jak najszybciej rekonstrukcji rządu