Lepper rozmawiał z Kaczyńskim o budżecie i współpracy

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 10-01-2006, 11:44

Przewodniczący Samoobrony Andrzej Lepper spotkał się we wtorek w Sejmie z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Tematem rozmów był budżet na 2006 rok oraz współpraca w parlamencie obu partii.

Przewodniczący Samoobrony Andrzej Lepper spotkał się we wtorek w Sejmie z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Tematem rozmów był budżet na 2006 rok oraz współpraca w parlamencie obu partii.

"Rozmawialiśmy o Sejmie, budżecie i ustawach, które PiS i my chcemy wnieść" - powiedział Lepper dziennikarzom po spotkaniu. Jak poinformował, "konkretne" rozmowy z politykami PiS odbędą się w środę, wezmą w nich udział cztery osoby z Samoobrony i kilka osób z PiS. "Chcemy ustalić sobie linię na cały rok" - zaznaczył.

Lepper powiedział PAP, że Samoobrona, poprze budżet na 2006 rok. "Budżet w tym kształcie, w jakim jest i po uwzględnieniu kilku poprawek, jest do przyjęcia. Chcemy tylko, aby budżet poszedł w kierunku polityki prosocjalnej" - dodał.

Szef Samoobrony zapewnił, że w trakcie spotkania z J.Kaczyńskim "nic nie targował i nic targować nie będzie".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane