Lepper: W poniedziałek spotkanie polityków PiS, LPR i Samoobrony

Polska Agencja Prasowa SA
30-08-2006, 15:31

Wicepremier i szef Samoobrony Andrzej Lepper zapowiedział w środę w Łodzi, że w najbliższy poniedziałek ma dojść do spotkania polityków trzech ugrupowań - Samoobrony, LPR i PiS i rozmowy na temat realizacji ich programu.

Wicepremier i szef Samoobrony Andrzej Lepper zapowiedział w środę w Łodzi, że w najbliższy poniedziałek ma dojść do spotkania polityków trzech ugrupowań - Samoobrony, LPR i PiS i rozmowy na temat realizacji ich programu.

Według Leppera, spotkanie takie jest potrzebne, aby zastanowić się w jakich częściach realizowany jest program tych ugrupowań. "My nie zgadzamy się na to, żeby wszędzie podkreślane było, że wszystko to co jest zrobione to jest z programu PiS" - mówił szef Samoobrony.

Powiedział również, że zagrożeniem dla koalicji może być przyszłoroczny budżet. Według niego wiele propozycji w projekcie budżetu jest nie do przyjęcia dla jego partii. Wyraził nadzieję, że są to tylko propozycje i jeżeli znajdą się odpowiednie środki na służbę zdrowia, szkolnictwo, pensje dla lekarzy, pielęgniarek, jeżeli znajdą się pieniądze na sferę socjalną i na rolnictwo, przede wszystkim na ubezpieczenia, to Samoobrona poprze ten budżet.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Gospodarka / Lepper: W poniedziałek spotkanie polityków PiS, LPR i Samoobrony