Lepper zabiega o uścisk Putina - prasa

(Marek Druś)
17-10-2006, 08:29

We wtorek Andrzej Lepper jedzie do Moskwy - zapowiada "Dziennik". To dla niego prestiżowy wyjazd, twierdzi gazeta. Ma nadzieję, że uprzedzi Lecha Kaczyńskiego i to właśnie jemu jako pierwszemu prezydent Rosji Władimir Putin uściśnie dłoń. Prezydent Polski będzie miał okazję spotkać się z Putinem dopiero trzy dni później, podczas szczytu Unii Europejskiej w Lahti.

We wtorek Andrzej Lepper jedzie do Moskwy - zapowiada "Dziennik". To dla niego prestiżowy wyjazd, twierdzi gazeta. Ma nadzieję, że uprzedzi Lecha Kaczyńskiego i to właśnie jemu jako pierwszemu prezydent Rosji Władimir Putin uściśnie dłoń. Prezydent Polski będzie miał okazję spotkać się z Putinem dopiero trzy dni później, podczas szczytu Unii Europejskiej w Lahti.

Lepper wybiera się na posiedzenie Rady Europy w Moskwie. Został tam zaproszony jako szef partii. Spotkanie z Putinem jak na razie nie jest planowane, ale niczego nie można wykluczyć, mówi doradca szefa Samoobrony.

Tym razem wizyta Leppera w Moskwie nie ma charakteru rządowego, co oznacza, że oficjalnie nie będzie on tam prowadził negocjacji na temat odblokowania eksportu polskiej żywności na rosyjski rynek.

(PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Lepper zabiega o uścisk Putina - prasa