Linie lotnicze ogłaszają promocję na loty z letniego rozkładu

Polska Agencja Prasowa SA
05-12-2005, 18:19

Tanie linie lotnicze Centralwings ogłosiły promocję na loty przewidziane w letnim rozkładzie lotów w 2006 roku. EasyJet promuje bilety w zimowym rozkładzie lotów. Trwają promocje Wizz Air, Lufthansy i PLL LOT.

Tanie linie lotnicze Centralwings ogłosiły promocję na loty przewidziane w letnim rozkładzie lotów w 2006 roku. EasyJet promuje bilety w zimowym rozkładzie lotów. Trwają promocje Wizz Air, Lufthansy i PLL LOT.

Centralwings ogłosił, że od 6 do 11 grudnia sprzedaje bilety na wszystkie połączenia z letniego rozkładu po obniżonej cenie. Letni rozkład lotów ma zostać ogłoszony we wtorek 6 grudnia.

EasyJet ogłosił "w ofercie świątecznej" promocję na 13 milionów biletów. Oferta jest ważna do 7 grudnia na wszystkie loty w ramach obecnie obowiązującego rozkładu.

Wizz Air zaproponował, by kupować bilety o obniżonej cenie nie dla siebie, a dla swoich bliskich, jako prezent. Bilet na podróż między 5 stycznia a 31 maja 2006 roku można zarezerwować do 26 grudnia.

Lufthansa i United Airlines przygotowały dla polskich pasażerów wspólną ofertę cenową na połączenia do USA i Kanady - gdy dwie osoby podróżują razem, druga osoba płaci obniżoną stawkę. Promocja dotyczy biletów sprzedawanych do 15 grudnia. Chodzi o wyloty z Gdańska, Krakowa, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia oraz przez Warszawę z Bydgoszczy, Rzeszowa i Szczecina. Wyloty - do 28 lutego 2006 r.

Lufthansa poinformowała również o promocji biletów do Frankfurtu i Monachium. Bilety promocyjne są w sprzedaży do 15 stycznia 2006 roku i obejmują połączenia między 1 grudnia 2005 roku a 15 stycznia 2006 roku.

Jak poinformował na swoich stronach internetowych PLL LOT, trwa promocja biletów z polskich lotnisk do wybranych miast europejskich, do Niemiec z kilku polskich lotnisk, do Lublany i do Rzymu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Linie lotnicze ogłaszają promocję na loty z letniego rozkładu