Linie lotnicze walczą cenami o klientów

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 11-10-2005, 19:42

Linie lotnicze walczą cenami o klientów. Tani przewoźnik Centralwings poinformował o promocji biletów na czterech kierunkach. Ryanair ogłosił obniżkę cen na 11 trasach z ośmiu polskich lotnisk. Lufthansa przedłuża jesienną promocję do 31 października; trwają też promocje LOT-u i British Airways.

Linie lotnicze walczą cenami o klientów. Tani przewoźnik Centralwings poinformował o promocji biletów na czterech kierunkach. Ryanair ogłosił obniżkę cen na 11 trasach z ośmiu polskich lotnisk. Lufthansa przedłuża jesienną promocję do 31 października; trwają też promocje LOT-u i British Airways.

    Do 16 października można kupić bilety Centralwings po obniżonej cenie z Warszawy lub Wrocławia do Mediolanu, z Rzymu do Warszawy lub Krakowa, z Hanoweru do Warszawy lub Katowic, z Londynu do Warszawy lub Krakowa.

    Przewoźnik zastrzega jednak, że niedozwolone są wszelkie zmiany rezerwacji, zmiany nazwiska pasażera legitymującego się biletem, zwrot kosztu biletu.

    Centralwings sprzedaje po promocyjnych cenach bilety do Grecji - z Warszawy do 19 października i z Poznania do 20 października. Promocja trwa do chwili sprzedania biletów. Przewoźnik poinformował również o obniżce cen do Lizbony z Warszawy.

    Promocje prowadzą też inni przewoźnicy. Obniżka cen Ryanaira wynosi 75 proc. i dotyczy m.in. lotów do Londynu (lotnisko Stansted), Frankfurtu (Hahn) i Glasgow (Prestwick). Chodzi o rezerwacje dokonane od 7 października do 13 października na loty w okresie od 3 listopada do 25 lutego 2006 r., z wyjątkiem okresu od 16 grudnia do 5 stycznia 2006 r.

    Jak poinformował na swoich stronach internetowych PLL LOT, trwają promocje biletów do Manchesteru, Zagrzebia, Wenecji, Nicei, Barcelony, Sztokholmu, USA i Toronto. Promocje dotyczą okresu, który kończy się między 12 października a 29 grudnia, w zależności od kierunku.

    British Airways poinformował natomiast, że trwa oferta specjalna na loty z Warszawy przez Londyn do 10 miast w Ameryce Północnej. Bilet można kupić do 15 listopada, wylot do 15 grudnia, na powrót w tej samej taryfie pasażer ma rok.

    Również Lufthansa poinformowała, że przedłuża swoją jesienną promocję na loty z Gdańska, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia i Warszawy. Bilety można kupić do 31 października na wyloty i przyloty do 15 grudnia; obniżka ceny wynosi od 25 do 45 proc., w zależności od kierunku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane