Lipiński: Rada Polityczna PiS zajmie się zapowiedzią dymisji premiera

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 07-07-2006, 21:03

Sobotnia Rada Polityczna zajmie zapowiedzią dymisji premiera - powiedział dziennikarzom wiceszef partii Adam Lipiński po zakończeniu posiedzenia Komitetu Politycznego PiS.

Sobotnia Rada Polityczna zajmie zapowiedzią dymisji premiera - powiedział dziennikarzom wiceszef partii Adam Lipiński po zakończeniu posiedzenia Komitetu Politycznego PiS.

"Premier chce się podać do dymisji, ale tym się zajmie Rada Polityczna jutro" - powiedział Lipiński. Nie chciał odpowiadać na dalsze pytania dziennikarzy.

Również rzecznik partii Adam Bielan powiedział, że wstrzymuje się z komentarzami do czasu zabrania głosu przez szefa rządu.

Marcinkiewicz poinformował władze PiS w piątek o zamiarze podania się do dymisji. Jednocześnie Komitet Polityczny PiS jednogłośnie zarekomendował prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego na stanowisko premiera.(

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Lipiński: Rada Polityczna PiS zajmie się zapowiedzią dymisji premiera