Listkiewicz będzie świadkiem ws. korupcji

DI
opublikowano: 16-10-2008, 11:30

Michał Listkiewicz został wezwany na  świadka w procesie dotyczącym korupcji w polskiej piłce nożnej. To informacja, którą potwierdziła reporterka RMF FM Barbara Zielińska. Szef PZPN nie będzie sam.

Jak dowiedział się RMF, Listkiewicz we Wrocławiu powinien się stawić w towarzystwie swojego zastępcy Eugeniusza Kolatora, a także Andrzeja Strejlaua, członka zarządu związku.
 
Rozprawa została wyznaczona na 22 października. Po raz pierwszy mielibyśmy okazję usłyszeć, co prezes Listkiewicz wie na temat kupowania meczów, ale wszystko wskazuje na to, że jednak nie usłyszymy.

Naszej reporterce udało się ustalić, że Listkiewicz nie planuje podróży do Wrocławia 22 października. Ma w kalendarzu podróż zagraniczną. Nie wiadomo natomiast, czy pozostali przedstawiciele PZPN, Kolator i Strejlau, będą zeznawać przed sądem.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Listkiewicz będzie świadkiem ws. korupcji