Listy

Jacek Zalewski
opublikowano: 24-01-2005, 00:00

Nikt nie odpowie za aferę Kluski

- Spokojnie. Jak pan Kluska wygra w sądzie sprawę o odszkodowanie, to wtedy okaże się, kto tu kłamie. Czystą głupotą jest udawanie, że nic się nie stało, bo Optimus zbankrutował i pracę stracili jego pracownicy — nie tylko prezes zarządu. Mam nadzieję, że pan Kluska wygra z urzędasami w sądzie i uzyska zwrot nienależnie pobranego podatku wraz z ustawowymi odsetkami za cały okres, w którym urząd zarabiał na obrocie tymi pieniędzmi. Szczerze mu tego życzę!

Normalny

- Ukarać winnych. Niech się nie wydaje urzędasom, że są bogami wśród nas. Powinni ponieść konsekwencje i to bezwzględnie. Pewnie byli to ludzie SLD i dlatego rząd ogłosił taką decyzję.

derdas

- I samochody pana Kluski zajęto legalnie, i autor przepisu dyskryminującego polską firmę na polskim rynku też działał legalnie. I wyrok NSA na korzyść pana Kluski nie oznacza, że urzędnicy się mylili (więc co oznacza?). I aresztowanie pana Kluski przez brygadę antyterrorystyczną to nie była chęć zniszczenia tego pana. I kaucja idąca w miliony złotych nie była szykaną. I mnie śmieszno i wam śmieszno — jak śpiewał nieodżałowany Wołodia.

Jan F.

- Rząd broni swoich chłopców, którzy trochę się wyszaleli na Klusce, więc wypłacenie odsetek i odszkodowania też będzie zgodne z prawem. Oczywiście z pieniędzy podatników.

rp

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Zalewski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu