Lloyd’s of London apeluje do pracowników o dobre zachowanie na świątecznych imprezach

opublikowano: 06-12-2019, 12:36

Tuż przed piątkową imprezą bożonarodzeniową władze Lloyd’s of London zwróciły się do tysięcy pracowników rynku ubezpieczeniowego o właściwe zachowanie.

Prezes John Neal ujawnił, że wiadomość elektroniczną z apelem wysłano do ok. 54 tys. pracowników Lloyd’s i firm działających na tym rynku.

Zobacz więcej

fot. Bloomberg

- Poprosiliśmy ludzi, aby byli szczególnie wrażliwi i przypomnieli swojemu personelowi o standardach zachowania, którego oczekują, także na imprezach świątecznych – powiedział. 

W tym tygodniu Lloyd’s of London umieścił plakaty w toaletach pubów położonych blisko jego siedziby, na których wzywa pracowników do informowania o molestowaniu seksualnym.

Działająca od 331 lat instytucja jest często wymieniana jako jeden z ostatnich bastionów nieakceptowanego sposobu zachowania  przypisywanego finansistom z londyńskiego City.

3650b480-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Ubezpieczeniowe wieści
Newsletter, który dostarczy informacji na temat tego, co dzieje się w branży ubezpieczeń.
ZAPISZ MNIE
Ubezpieczeniowe wieści
autor: Karolina Wysota
Wysyłany co dwa tygodnie
Karolina Wysota
Newsletter, który dostarczy informacji na temat tego, co dzieje się w branży ubezpieczeń.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, yahoo.com

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu