Łódzkie: granty na rozwój firm

DI
opublikowano: 02-07-2017, 22:00

„Fundusze Europejskie na rozwój Twojej działalności gospodarczej” — to cykl bezpłatnych spotkań, które odbędą się w województwie łódzkim.

Najbliższe szkolenia planowane są na10 lipca m.in. w Łodzi, Sieradzu, Łowiczu i Brzezinach. Wydarzenia są przeznaczone dla mieszkańców województwa łódzkiego. Eksperci powiedzą m.in. o wsparciu na rozwój działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego (RPO WŁ) na lata 2014-20, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój oraz Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Omówione zostaną także możliwości pozyskiwania dofinansowania na szkolenia w ramach RPO WŁ i Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Aby wziąć udział w spotkaniu informacyjnym, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy — najpóźniej do 7 lipca do godz. 12. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie w szkoleniach decydować będzie kolejność zgłoszeń.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Łódzkie: granty na rozwój firm