Lokata Inwestycyjna Perły Parkietu V (STRUKTURA DNIA)

EBE
opublikowano: 04-01-2013, 12:31

To 18-miesięczny produkt inwestycyjny Banku Millennium, z którego zysk zależy od cen akcji sześciu spółek notowanych na warszawskiej GPW: PKO BP, PZU, PKN Orlen, Pekao, KGHM i PGE.

Maksymalnie można zarobić 12 proc. (8 w skali roku), ale tylko wtedy, gdy na zakończeniu inwestycji kursy wszystkich spółek będą na plusie lub nie zmienią wartości początkowej. Jeżeli kurs choć jednej spadnie, otrzyma się tylko zwrot zainwestowanych pieniędzy.

Minimalna wpłata wynosi 1 tys. zł. Bank nie pobiera opłaty manipulacyjnej, opłata za wcześniejsze wycofanie się z umowy wynosi 3 proc. Subskrypcja będzie trwała do 7 stycznia.

Zdaniem "PB: Propozycja dla wierzących w dobrą koniunkturę na giełdzie. Plusem są bardzo proste zasady inwestycji i zwolnienie z podatku Belki. Minusem brak gwarantowanego zysku, a takie propozycje już się na rynku pojawiały.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: EBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Lokata Inwestycyjna Perły Parkietu V (STRUKTURA DNIA)