Lombardia przyciągnie spożywców

Dominika Masajło
opublikowano: 12-03-2017, 22:00

Bezpłatna giełda korporacyjna w maju w Mediolanie

9 i 10 maja małe i średnie przedsiębiorstwa z branży spożywczej zainteresowane pozyskaniem nowych zleceń mogą wziąć udział w bezpłatnej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w trakcie Międzynarodowych Targów Spożywczych Tutto Food w Mediolanie. Giełda polegać będzie na serii bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań między przedstawicielami firm z różnych krajów, którzy działają w tym samym obszarze i są zainteresowani nawiązaniem międzynarodowej współpracy. Poza pozyskaniem nowych zleceń firmy będą miały możliwość wymiany doświadczeń z ekspertami z branży spożywczej oraz zapoznania się z nowymi produktami i technologiami.

Aby uczestniczyć w wydarzeniu, w formularzu rejestracyjnym należy określić profil swojej działalności i rodzaj współpracy, który chce się nawiązać. Następnie z katalogu online trzeba wybrać spółki, z którymi w dniach 9-10 maja odbędą się półgodzinne rozmowy w języku angielskim. Organizatorzy targów podkreślają, że wcześniejsze dokonanie rejestracji umożliwi przedsiębiorcom poznanie większej liczby zagranicznych partnerów.

WAŻNA DATA

26.04

Do tego dnia przedsiębiorstwa mogą rejestrować swoje profile online.

WIĘCEJ INFORMACJI

Aleksandra Wadowska PARP [email protected] parp.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane