Londyn zaprasza do rozmów

  • Marta Bellon
opublikowano: 11-02-2016, 22:00

Przedsiębiorcy z Polski mają okazję wziąć udział w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 9.03 przy okazji odbywających się w Londynie targów wystawienniczych Ecobuild.

To trzydniowe wydarzenie organizowane w dniach 8-10 .03, na którym spotykają się firmy reprezentujące szeroko pojętą branżę budowlaną opartą na nowoczesnych technologiach. Dla uczestników to okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, a także poznania najświeższych trendów i technologii związanych z branżą. Giełda kooperacyjna to spotkanie dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w branży związanej z inteligentnym budownictwem. Uczestnicy, którzy chcą w niej uczestniczyć, zostaną poproszeni o określenie profilu działalności i rodzaju współpracy, którą chcą nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym online. Udział w giełdzie jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu