LOT będzie latać do Berlina

Magdalena Grzegorczyk
opublikowano: 31-08-2017, 22:00

Od 4 grudnia polski przewoźnik rozpocznie loty między stolicami Polski i Niemiec.

Od poniedziałku do piątku poleci do i z Berlina dwa razy dziennie — rano i po południu, a w soboty i niedziele — raz w ciągu dnia. Rejsy będą obsługiwane samolotami Bombardier Q400 i Embraer 170/175, w których jest 70-82 miejsc. Od sezonu letniego 2018 r. LOT zwiększy częstotliwość do trzech lotów dziennie. Decyzja LOT-u to m.in. odpowiedź na wydłużenie czasu podróży z Warszawy do Berlina koleją. Przyczyną jest remont torów między Warszawą a Poznaniem.

41

Tyle nowych połączeń ogłosił LOT od początku 2016 r., gdy przestały obowiązywać ograniczenia związane z otrzymaniem pomocy publicznej w 2012 r.

28

Tyle nowych tras od początku 2016 r. do kwietnia b.r. ogłosił LOT, dzięki czemu został wybrany najszybciej rosnącą tradycyjną linią lotniczą w Europie. Ryanair otworzył w tym czasie 193 połączenia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Magdalena Grzegorczyk

Polecane