LOT obsłuży klientów British Airways na trasie Warszawa-Londyn

26-01-2007, 17:46

Posiadacze biletów British Airways na lot, na trasie Warszawa-Londyn-Warszawa, zaplanowany w dniach od 29 stycznia do 2 lutego, mogą w tym czasie polecieć samolotem Polskich Linii Lotniczych LOT, bez żadnych dodatkowych opłat - poinformował LOT w piątkowym komunikacie.

Posiadacze biletów British Airways na lot, na trasie Warszawa-Londyn-Warszawa, zaplanowany w dniach od 29 stycznia do 2 lutego, mogą w tym czasie polecieć samolotem Polskich Linii Lotniczych LOT, bez żadnych dodatkowych opłat - poinformował LOT w piątkowym komunikacie.

Jeżeli zainteresowani będą chcieli polecieć w tym czasie LOT-em powinni zadzwonić na infolinię BA i zmienić rezerwację. Jak dowiedziała się PAP w British Airways, przewoźnik ten oferuje loty na trasie Warszawa-Londyn także wieloma innymi niż LOT, liniami lotniczymi.

British Airways ogłosiły w czwartek, że 30 i 31 stycznia odwołują wszystkie loty z londyńskiego lotniska Heathrow z powodu strajku personelu pokładowego.

Rozmowy ze związkowcami w sprawie płac i polityki firmy wobec zwolnień lekarskich załamały się w czwartek rano, a strony obwiniają się nawzajem o ich fiasko.

Związki zawodowe, do których należy 11 tys. z 15 tys. członków załogi pokładowej, wyznaczyły terminy strajków na 30-31 stycznia.

(PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / LOT obsłuży klientów British Airways na trasie Warszawa-Londyn