Lubawa ma nowego prezesa

KZ
opublikowano: 09-08-2012, 18:17

Marcin Kubica zasiądzie na czele spółki Lubawa – poinformowano w raporcie

Wcześniej z fotela prezesa producenta m.in. kamizelek kuloodpornych, usunięto Piotra Ostaszewskiego.

Jak informowała spółka rozwiązanie kontraktu nastąpiło w związku z wieloma naruszeniami oraz niezrealizowaniem przez spółkę założonych wyników.

Nowy prezes, Marcin Kubica jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiada ukończoną aplikację radcowską oraz sędziowską. Prowadzi własną kancelarię prawną. W latach 2002-2005 zajmował stanowisko prezesa oraz członka zarządu w spółkach Fresh-Food Sp. z o.o., Instant Food Sp. z o.o. oraz Progress Sp. z o.o. w Kaliszu. W latach 2005-2006 był członkiem rady nadzorczej w LEN S.A. oraz zastępcą przewodniczącego rady nadzorczej w ZPJ MIRANDA S.A.

Rynek nie zareagował optymizmem na wieść o nowym prezesie. Kurs Lubawy spadł o 3 proc. do 0,62 zł. Wcześniej po odwołaniu Piotra Ostaszewskiego akcje spółki traciły 8,5 proc.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Lubawa ma nowego prezesa