Lukas: kredyt z mojeauto.pl

Urszula Chojnacka
opublikowano: 16-03-2001, 00:00

Lukas: kredyt z mojeauto.pl

Internetowy salon samochodowy mojeauto.pl podpisał umowę o współpracy z Lukasem, największą polską firmą pośrednictwa kredytowego. Chodzi o możliwość finansowania zakupu zarówno nowych, jak i używanych aut. Obie firmy liczą na to, że za ich pośrednictwem do końca roku uda się zawrzeć około 5 tys. umów.

Użytkownicy systemu mojeauto.pl będą mieli za pośrednictwem Internetu dostęp do oferty kredytowej Lukasa, która zostanie zaprezentowana w formie kalkulatora kredytowego. W najbliższym czasie zainteresowani kredytem przy zakupie auta w mojeauto.pl będą mogli przez sieć składać wstępne wnioski o otrzymanie pożyczki w Lukasie. W przyszłości cała procedura ma przebiegać on-line.

Lukas Bank, wchodzący w skład grupy kapitałowej Lukas, obniżył też oprocentowanie lokat. Obecnie lokaty o oprocentowaniu stałym wahają się od 13,00 do 15,75 proc., a o oprocentowaniu zmiennym — 13,00-16,60 proc. CU

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Urszula Chojnacka

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Lukas: kredyt z mojeauto.pl