Maciej Nowohoński został członkiem zarządu Orange Polska ds. finansowych

ISBNews
17-03-2014, 16:28

Rada nadzorcza Orange Polska powołała Macieja Nowohońskiego na stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za finanse oraz odnowiła mandaty Piotrowi Muszyńskiemu oraz Jackowi Kowalskiemu, podała spółka.

„Rada nadzorcza Orange Polska powołała Macieja Nowohońskiego na stanowisko członka zarządu Orange Polska. Będzie on odpowiedzialny za finanse spółki. W tym samym dniu rada nadzorcza dokonała wyboru na kolejną kadencję dotychczasowych członków zarządu Orange Polska Piotra Muszyńskiego oraz Jacka Kowalskiego. Piotr Muszyński pełni w zarządzie Orange Polska funkcję wiceprezesa zarządu ds. operacyjnych natomiast Jacek Kowalski jest członkiem zarządu ds. zasobów ludzkich" – czytamy w komunikacie.

Maciej Nowohoński, z Orange Polska związany jest od 2003 r. - pełnił różne role o rosnącym zakresie odpowiedzialności w obszarze finansów, w tym w szczególności funkcję kontrolera Grupy Orange Polska w latach 2006-2014.

Maciej Nowohoński zastąpi Jacques'a de Galzain na stanowisku członka zarządu Orange Polska ds. finansów.

Jacques de Galzain zrezygnował z funkcji po ponad trzyletniej obecności w zarządzie i zbliżając się do końca swojej kadencji. Z dniem 3 marca 2014 r. jego obowiązki zostały oddelegowane do Macieja Nowohońskiego.

Orange Polska (dawniej TPSA i PTK Centertel) to wiodący dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Orange dostarcza m.in. usługi telefonii stacjonarnej, dostępu do internetu, telewizję oraz usługi transmisji głosu przez internet (VoIP), a także świadczy usługi telefonii komórkowej, w tym usługi trzeciej generacji w standardzie UMTS oraz usługi oparte na technologii CDMA.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Maciej Nowohoński został członkiem zarządu Orange Polska ds. finansowych