Madoff na eBay

JO
opublikowano: 07-01-2009, 12:08

Na ebay.com pojawiły się rzeczy z logo Berniego Madoffa, który poprzez stworzoną przez siebie piramidę finansową zdefraudował ponad 50 mld USD narażając na straty tysiące inwestorów. Ciekawie prezentuje się m.in. broszura z lat 90. promująca firmę Madoffa.

Na aukcjach są już całe kolekcje z logo i nazwą firmy Madoffa. Torby plażowe, ręczniki, koce, okulary, lornetka, podkoszulki (napis: ”zaufaj mi” z jego wizerunkiem), parasolki czekają na nabywców.

Obecnie najdroższym wspomnieniem po Bernie Madoffie jest, jak twierdzi sprzedający, należąca do niego oryginalna lalka. Żeby ją kupić, trzeb wyłożyć min. 50 tys. USD.

Bardzo ciekawie prezentuje się też aukcja stron www.berniemadoff.com oraz www.berniemadofffraud.com. Licytacja zaczyna się od 10 tys. dolarów.

Zapewne wartość sentymentalną ma teraz plakat i broszura z lat 90., które reklamowały firmę Berniego Madoffa. Za te wspomnienia trzeba zapłacić obecnie ok. 100 USD.

Zobacz sam

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: JO

Polecane