Maksymalny zwrot kosztów może wynieść 20 tysięcy zł

Marcin Bołtryk
opublikowano: 28-12-2000, 00:00

Maksymalny zwrot kosztów może wynieść 20 tysięcy zł

Ministerstwo Gospodarki zmieniło system refundacji kosztów udziału w zagranicznych imprezach targowych. Większość zmian dotyczy listy A. Po raz pierwszy firma uczestnicząca w imprezie z tej listy może liczyć na zwrot części kosztów transportu eksponatów.

Gwarancję zwrotu kosztów mają tylko ci przedsiębiorcy, którzy uczestniczyli w targach i wystawach ujętych w listach A i B ministerstwa. Firmy, które wezmą udział w imprezie z listy C, dostaną pieniądze tylko wtedy, gdy ministerstwo będzie jeszcze miało środki na promocję eksportu, po realizacji innych zobowiązań.

— Mimo to właściciele firm, którzy wybrali imprezę z listy C, nie powinni się obawiać. W tym roku wszyscy wnioskodawcy otrzymali pieniądze. W 2001 r. będzie podobnie, ponieważ prowizorium budżetowe wskazuje, że w przyszłym roku pieniędzy będzie więcej — zapewnia Igor Mitroczuk, dyrektor Departamentu Promocji Gospodarczej w Ministerstwie Gospodarki.

W dzisiejszym wydaniu „PB” publikujemy listy A i B, zaś listę C wydrukujemy 3 stycznia 2001 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Gospodarka / Maksymalny zwrot kosztów może wynieść 20 tysięcy zł