Mamy kolejną nominację do roli guru.pb.pl

pb.pl
opublikowano: 06-10-2009, 17:49

Akcja PB i PB.PL nabiera rumieńców. Tym razem nasz czytelnik Konrad Ryczko rekomendował...

.... kandydaturę Pawła Cymcyka, analityka A-Z Finanse. Dlaczego? Przeczytajcie!

Jest młodym analitykiem, który dopiero się rozwija i nabiera doświadczenia, jednak już publikuje bardzo trafne prognozy oraz analizy rynków, którymi się kieruje i zawsze na tym dobrze wychodzę. Co więcej, musze dodać, iż jest osobą bardzo pomocną, zawsze odpowiada na pytania oraz służy wiedzą z zakresu rynków.

Teraz kilka słów o nominowanym. Paweł Cymcyk jest związany z rynkami kapitałowymi od pięciu lat. Może się pochwalić licencję maklera papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego.  Wcześniej pracował w Xelionie, obecnie jest głównym analitykiem A-Z Finanse. Jest autorem codziennych komentarzy giełdowych i makroekonomicznych. Ukończył Uniwersytet Gdański, gdzie studiował informatykę i matematykę finansową. Po piątkowym zakończeniu sesji w Stanach odpoczywa na basenie, grając w amatorskiej lidzie piłki nożnej oraz czytając książki Roberta Kroola i Dale Carnegie.

Zgłoszenia kolejnych kandydatur przyjmujemy na adres guru@pb.pl

Zapraszamy też do odwiedzenia strony guru.pb.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: pb.pl

Polecane