Marcinkiewicz:jeszcze w poniedziałek przedstawię propozycje Rokicie

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 10-10-2005, 15:13

Kandydat PiS na premiera Kazimierz Marcinkiewicz powiedział w poniedziałek dziennikarzom, że jeszcze tego samego dnia przedstawi liderowi Platformy Obywatelskiej Janowi Rokicie cele strategiczne rządu.

Kandydat PiS na premiera Kazimierz Marcinkiewicz powiedział w poniedziałek dziennikarzom, że jeszcze tego samego dnia przedstawi liderowi Platformy Obywatelskiej Janowi Rokicie cele strategiczne rządu.

    Marcinkiewicz chce, aby wszystkie cele związane z realizacją strategii rządu zostały rozpisane na konkretne zadania wraz z harmonogramem ich wykonania i wskazaniem instytucji, które będą za to odpowiedzialne.

    Kandydat PiS na szefa rządu zaproponuje PO przyjęcie struktury gabinetu, która gwarantowałaby realizację jego celów, a także przyjęcie propozycji działań rządu na jego pierwsze sto dni. Ponadto, jak powiedział Marcinkiewicz, zaproponuje PO pracę nad autopoprawką do budżetu państwa na 2006 rok.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane