Marcinkiewicz: oczekuję, że PO przedstawi kandydatów na wicepremiera i marszałka Sejmu

Polska Agencja Prasowa SA
28-09-2005, 14:27

Kandydat PiS na premiera Kazimierz Marcinkiewicz oczekuje, że Platforma Obywatelska przedstawi możliwie szybko swoich kandydatów na wicepremiera i marszałka Sejmu. Na środowej konferencji prasowej podkreślił, że ma nadzieję, że jeszcze tego dnia spotka się z szefem PO Donaldem Tuskiem.

Kandydat PiS na premiera Kazimierz Marcinkiewicz oczekuje, że Platforma Obywatelska przedstawi możliwie szybko swoich kandydatów na wicepremiera i marszałka Sejmu. Na środowej konferencji prasowej podkreślił, że ma nadzieję, że jeszcze tego dnia spotka się z szefem PO Donaldem Tuskiem.  

Według Marcinkiwicza, wskazanie przez PO kandydata na wicepremiera, ułatwi podjęcie rozmów o programie koalicyjnym. "Jestem przekonany, że od jutra możemy rozpocząć merytoryczne prace nad programem" - podkreślił.

    Marcinkiewicz, który w środę spotkał się z liderem PO Janem Rokitą, nie chciał ujawnić czego dotyczyły rozmowy między nimi. "Nie chciałbym komentować tego spotkania, jestem przekonany, że to jest bardzo dobrze jeśli politycy ze sobą rozmawiają" - powiedział tylko.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Marcinkiewicz: oczekuję, że PO przedstawi kandydatów na wicepremiera i marszałka Sejmu