Marcinkiewicz: Rząd wywiązuje się z obietnic wyborczych

Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia
opublikowano: 08-01-2006, 10:45

Premier Kazimierz Marcinkiewicz uważa, że rząd wywiązuje się z obietnic danych wyborcom. Podczas wystąpienia telewizyjno-radiowego premier podsumował pierwsze miesiące pracy nowego gabinetu wskazując na kolejne inicjatywy gospodarcze i społeczne, które jego zdaniem są korzystne dla społeczeństwa.

Premier Kazimierz Marcinkiewicz uważa, że rząd wywiązuje się z obietnic danych wyborcom. Podczas wystąpienia telewizyjno-radiowego premier podsumował pierwsze miesiące pracy nowego gabinetu wskazując na kolejne inicjatywy gospodarcze i społeczne, które jego zdaniem są korzystne dla społeczeństwa.

Kazimierz Marcinkiewicz zapewnił, że jego rząd będzie rządem jasnych norm etycznych. Przypomniał, że ministrowie już ujawnili stan swojego majątku, a w najbliższych dniach podpiszą Kodeks Etyczny, zaproponowany przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Premier poinformował, że w najbliższy wtorek Rada Ministrów przyjmie projekt ustawy o powołaniu Centralnego Urzędu Antykorupcyjnego. Podkreślił, że w Polsce musi istnieć urząd który będzie walczyć z korupcją.Kazimierz Marcinkiewicz złożył wszystkim noworoczne życzenia wyrażając nadzieję, że urzeczywistni się nadzieja Polaków na normalne i sprawiedliwe państwo.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia

Polecane