Marka dobrze rozpoznawalna w wielu krajach europejskich

Partnerem publikacji jest AMMA
opublikowano: 12-01-2022, 17:14
aktualizacja: 12-01-2022, 17:17
Marek Udzielak
prezes firmy AMMA

Naszym celem jest kreatywne rozwijanie biznesu dla następnych pokoleń, by uhonorować trud, z jakim został on stworzony dla nas.

AMMA zajmuje się produkcją stolarki otworowej z PVC i ALU od ponad 25 lat. Początki firmy sięgają 1996 r., kiedy Andrzej Udzielak założył działalność produkcyjno-handlowo-usługową w obszarze stolarki otworowej z PVC, zainspirowany budową własnego domu. W najśmielszych oczekiwaniach nie przypuszczał, że mała firma o nazwie będącej akronimem imion członków najbliższej rodziny, po 25 latach ciągłych przeobrażeń stanie się nowoczesną fabryką o zasięgu międzynarodowym. Szybki sukces rynkowy okien i drzwi produkcji AMMA stał się trampoliną do działań rozwojowych i ambitnych planów wejścia na rynki nie tylko europejskie.

Dziś kilkaset tysięcy okien i drzwi AMMA użytkowanych jest w Niemczech, Francji, Belgii i wielu innych krajach. Blisko trzy dekady doświadczenia umożliwiły ciągły, zharmonizowany rozwój. W tym czasie nie brakowało odważnych i przełomowych decyzji, jak zmiana siedziby firmy czy generalna sukcesja. Dbałość o detale i jakość wytwarzanych produktów zapewnia firmie nieprzerwaną ekspansję na zagranicznych rynkach. Systematycznie ulepszany i powiększany nowoczesny park maszynowy oraz współpraca z liderami w produkcji komponentów do wytwarzania stolarki stanowią dodatkową gwarancję na ponadprzeciętną jakość i atrakcyjność wyrobów. Dla firmy niezmiernie ważne jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań produktowych i produkcyjnych, by móc stale wychodzić naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów. Przyznawane nagrody i patenty stanowią dowód zaangażowania całego zespołu w harmonijną ewolucję przedsiębiorstwa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane