Mars znowu podzieli się wiedzą

  • Dorota Czerwińska
opublikowano: 04-11-2013, 00:00

Ruszyły zapisy na Akademię Wiedzy Praktycznej, którą Mars Polska tradycyjnie organizuje jesienią na największych polskich uczelniach.

Jest to cykl spotkań ekspertów firmy ze studentami, podczas których prezentowane są studia przypadków dotyczące różnych problemów biznesowych. W tym roku dodatkowo będzie zorganizowane otwarte dla wszystkich wirtualne spotkanie dotyczące przygotowania się do rekrutacji i planowania kariery zawodowej.

Bezpłatne warsztaty odbędą się na przełomie listopada i grudnia na wybranych uczelniach w całej Polsce. Każde prowadzą menedżerowie i specjaliści firmy Mars, którzy dzielą się swoją ekspercką wiedzą. Po zakończeniu każdego szkolenia uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty. W tym roku zaplanowano spotkania w 7 ośrodkach akademickich na 15 uczelniach. Więcej informacji można znaleźć na www.marskariera.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Czerwińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu