Maruderzy i lokomotywy tygodnia

ASZ
opublikowano: 26-03-2007, 00:00

MARUDERZY tygodnia

MOL

+0,77%

Notowania węgierskiego koncernu naftowego zostały daleko w tyle za indeksem WIG20, który w minionym tygodniu zyskał prawie 6 proc. Kurs nie może się wydostać z trwającej już trzy miesiące konsolidacji między 300 a 330 zł.

Cersanit

-0,46 %

Kolejny awans spółki Michala Sołowowa do indeksu blue chipów wypadł blado. W poniedziałek akcje producenta ceramiki sanitarnej zastąpiły Grupę Kęty w WIG20. Dla inwestorów nie miało to większego znaczenia — wycena nawet spadła.

lokomotywy tygodnia

Agora

+10,47%

Zwiększenie zaangażowanie w spółkę przez fundusze Juliusa Beara wsparło pozytywne oczekiwania inwestorów co do wyników spółki. Kurs mozolnie odrabia straty i jest na najwyższym poziomie od 11 miesięcy.

GTC

+9,32 %

Akcje dewelopera zostały przecenione najbardziej ze spółek z WIG20 podczas korekty na przełomie lutego i marca. Teraz stopniowo odrabiają straty. Notowania GTC są tuż poniżej historycznego maksimum, czyli 53,30 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ASZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu