Mazowsze: 900 wniosków o oddłużenie

Adam Brzozowski
opublikowano: 12-11-2002, 00:00

Warszawa. Według danych Izby Skarbowej (IS) w Warszawie, do 5 listopada do urzędów skarbowych województwa mazowieckiego wpłynęło 905 wniosków o wszczęcie postępowania restrukturyzacyjnego w ramach ustawy oddłużeniowej. Łączna kwota należności podatkowych zgłoszonych do restrukturyzacji, na dziesięć dni przed końcem terminu składania wniosków, wyniosła około 201,5 mln zł.

IS w Warszawie nie chciała ujawnić, jaka jest spodziewana liczba wniosków od mazowieckich przedsiębiorstw oraz na jaką łączną kwotę firmy z regionu zalegają z płatnościami wobec fiskusa. Andrzej Kulmatycki, rzecznik warszawskiej IS, powiedział tylko, że największy napływ wniosków powinien nastąpić w ostatnich dniach ich przyjmowania, dlatego urzędy skarbowe z regionu w dniach 12-15 listopada będą pracowały dłużej, przynajmniej do godz. 18.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Adam Brzozowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Mazowsze: 900 wniosków o oddłużenie