MBA z turystyki miejskiej

  • Dorota Czerwińska
opublikowano: 15-07-2013, 00:00

Biuro Promocji Wiednia we współpracy z tamtejszym Uniwersytetem Modul proponuje pełne stypendium na dwuletnie zaoczne studia magisterskie MBA, przeznaczone dla osób aktywnych zawodowo w przemyśle turystycznym, które chcą rozwijać swoją karierę.

Program studiów obejmuje zarządzanie kadrami, organizację pracy, księgowość i finanse, marketing i operacje finansowe, innowację i przedsiębiorczość. Konieczne jest co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe. Zajęcia są prowadzone po angielsku i odbywają się w blokach seminaryjnych w długie weekendy od czwartku lub piątku do poniedziałku lub wtorku. Stypendium nie obejmuje kosztów podróży i zakwaterowania. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 lipca 2013 r. List motywacyjny i życiorys należy wysłać na adres: maggie.cassidybrinn@modul.ac.at

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Czerwińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu